Кошик
2 відгуків
Дитячі ігрові та спортивні майданчики від KidSport
+380936277163

Про нас

Всі діти із захопленням будуть проводити годину на цікавих ігрових майданчиках граючись на гойдалці у пісочницях і тд. Саме такі спогади будуть з'єднання являтися яскравими образами в їх снах та згодом у дорослому житті. Адже дні, проведені на свіжому повітрі з друзями, завжди наповнені веселощами та активними іграми.

Дитячі ігрові майданчики KidSport дарують оточуючим посмішки і гарний настрій.

Сучасні зони для ігор - це не окремий виріб, а ціле містечко різних установок для захоплюючого проведення часу на свіжому повітрі.

Побудовані нами вуличні дитячі ігрові майданчики допомагають відвернути дітей від комп'ютера і телевізора. Проведений час на них не проходить для дитини безрезультатно. Тут вона може розвинути рухові навички, виробити спритність, зміцнити м'язи. Крім того ігрове обладнання надає можливість покращити навички спілкування малюка з однолітками.

В асортименті представлені яскраві варіанти дитячих ігрових комплексів, гірки, каруселі, гойдалки, качалки, пісочниці, будиночки і це далеко не повний перелік виробів для активних ігор під відкритим небом.

Кожна позиція має чіткий опис функцій і характеристик. Дитячий майданчик купити ви можете в нашому магазині на найбільш вигідних умовах. Кожна модель виробляється у відповідності до стандартів і норм якості, що свідчить про надійність і безпеку конструкції. Успіх роботи нашої компанії і популярність продукції безпосередньо пов'язані з високою якістю. Використання передових технологій разом з професійним підходом дають бездоганний результат для комфортного і безпечного відпочинку.

Сучасні технології дозволяють придбати товар з будь-якої точки України. Щоб зробити замовлення, вам досить зайти на сайт і вибрати відповідний елемент дитячого майданчика, карусель, гойдалку, качалку чи інший виріб.

Переваги замовлення товарів у нас:

  -   доставка в будь-який куточок України;

  - різні способи оплати, ви можете вибрати будь-який варіант;

  -  зв'язатися з менеджером або залишити заявку різними способами;

  -  тільки надійні дитячі майданчики;

  -  барвистий і цікавий дизайн.

Вироби можна встановлювати на території шкільних та дошкільних установ, парків, дворів. Ви також маєте можливість придбати будь-яку конструкцію для приватного використання. Діти будуть у захваті від виробів, так як їх структура продумана, а дизайн спонукає фантазію створювати нові сюжети і пригоди.

Купити дитячий майданчик можна у Рівному, Луцьку, Львові, Житомирі, Києві, Дніпрі, Миколаєві, Одесі, Харкові, а також інших населених пунктах України. Яскравий ігровий комплекс не тільки подарує незабутні емоції дітлахам, альо кож прикрасити обрану ділянку!

Контактна інформація компанії Дитячі ігрові та спортивні майданчики від KidSport

Сергей Климчукkidsport.com.ua/ua
Дитячі ігрові та спортивні майданчики від KidSport
Виробник
Торгова компанія
УкраїнаРівненська областьРівнеул. Строителей 10
+380936277163
kidsport@i.ua0936277163kidsport.com.ua5-10 осіб
2005Менше 10 тис. USD
50 тис. USD - 100 тис. USD50 тис. USD - 100 тис. USD
100-300 кв.м.Зовнішній та внутрішній2